KONST / Litografier / Litografi 15565207
nr 1556 5207
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 300/360, Strandvägen. Bildmått: 32x49 cm, yttermått inklusive ram: 48x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 20:05:55
21/8 19:55:30
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin